Rubriky
web a domény

Vyberte si kvalitního webhostera

V dnešní době je velmi důležité, aby váš byznys byl vidět na internetu. Ve většině případů k najití služby, výrobku, řemeslníka atd. atp. používáme internet. K tomu být k nalezení na internetu samozřejmě potřebujete webové stránky a kvalitního webhostera. Webhoster je ten, kdo hostuje vaše webové stránky. V současnosti je v České republice velké množství firem nabízejících služby hostování webových stránek, ale i virtuálních privátních serverů (VPS), dedikovaných a managed serverů. Velkou výhodou je, pokud si u webhostera můžete pořídit i doménové jméno – doménu, na které budete hostovat vaše stránky. Jenomže si musíte najít kvalitního webhostera, který k jím nabízeným službám přistupuje zodpovědně. Pěkné firemní stránky jsou dnes již standardem a řídit se pouze tímto faktorem nemusí být správné.

Netio.cz

U Netia hostuji od roku 2014 a řadím je na 1.místo. Mají perfektně vyladěné webhostingové programy, na kterých můžete hostovat domén kolik chcete, neb se jedná o tzv. multihostingy. Dávají k nim mimochodem zdarma IPv4 adresu. Vlastní IPv4 adresa má stále svoje výhody – pokud budete používat E-mail tak jak se má, tak vaše E-maily budou vždy doručeny, neb vaše IPv4 adresa nebude na černé listině (black listu). Musím vyzdvihnout i zákaznickou podporu, která řeší požadavky promptně a je k zastižení 7 dní v týdnu.

ONEbit hosting

S ONEbit hostingem mám pouze pozitivní zkušenosti a to od roku 2013, odkdy využívám jejich služeb k hostování webových stránek. Dostupnost je 100 %. Web se zobrazuje svižně. Pokud ještě nemáte doménové jméno, tak nyní dostanete .CZ doménu k webhostingu na první rok zdarma.

Websupport

U Websupportu hostuji od roku 2014 a tento web běží u nich. Dostupnost je téměř 100%, podpora profesionální a přátelská. Nabízejí více služeb oproti již zmíněným firmám. Umí se postarat o opravdu velké projekty, které potřebují ne zrovna běžná řešení. Websupport je firma, která je skutečně špičkou ve svém oboru ve střední Evropě.

Pokud se rozhodnete pro služby od Netia, ONEbit hostingu nebo Websupportu, tak rozhodně neuděláte chybu a ušetříte si spoustu nervů a peněz do budoucna.