Rubriky
Práce

Překážky se musí překonávat

Mám rád překážky. Překážky mne vždy posunou více dopředu. Díky překážkám se učím, jak co nejrychleji a nejefektivněji najít jinou cestu, která se okamžitě napojí na tu plánovanou původní.

Zde je příklad. V listopadu minulého roku jsem se sešel s grafičkou a projednal jsem s ní, co bych od ní potřeboval. Nikterak jsem na to nespěchal. Byla ráda, že mi bude stačit, když to bude hotové v březnu tohoto roku. Od března jsem se několikrát připomenul. Odpověď, že se jednoho krásného dne dočkám je sice v celku pozitivní, ale ne uspokojující. Nedalo se nic dělat, musel jsem se v minulém týdnu poohlédnout po nějakém grafikovi, který by zhotovil to, co potřebuji.

Hledání netrvalo ani 10 minut. Kontaktoval jsem tedy novou grafičku. Odepsala, že dokáže moji poptávku uspokojit, ale že v tomto týdnu je zasekaná, a že jestli mi to bude stačit v příštím týdnu. Zavolal jsem jí, vysvětlil co potřebuji a nechal jí volné ruce. Zálohovou fakturu obratem zaplatil, pač já mám v závazcích rád pořádek. V tomto týdnu bych měl obdržet ilustraci. Jelikož je teprve úterý, tak neztrácím klid. Jsem „vycvičen“ 🙂 z minulé poptávky.

Aktualizace

Tak ilustrace byla hotová ve čtvrtek a vyšla dobře. Takže spokojenost.

Napsat komentář